06 grudnia 2011

Eleganckie stroiki bożonarodzeniowe


W tym sezonie proponujemy kilka wzorów na świąteczne stroiki, wszystkie zobaczyć można i nabyć w naszym sklepiku.
Tegoroczną nowością są stroiki układane na tacy z pleksy. Występują one w różnych kształtach i kolorach, a stroiki na nich układane są dobrane pod względem koloru i wielości. Kompozycje takie zajmują stosunkowo niewiele miejsca a są bardzo oryginalnym i eleganckim elementem dekoracyjnym. Wykonywane są przy zastosowaniu wielu różnorodnych artykułów, m.in. bombek, brokatowych kwiatów i owoców, świec, gałązek, liści. Dzięki swej bogatej i różnorodnej kolorystyce dopasują się do każdego wnętrza.

Świąteczne stroiki układać można prawie we wszystkim, świetnie nadadzą się koszyki, donice, wazy, szkła, rogi obfitości, wiklinowe, słomiane, jodłowe wianki i podkłady, a nawet duże filiżanki.


W roli stroika pięknie prezentuje się również skrzynia, w naszych aranżacjach wykorzystaliśmy drewniano - bambusowe skrzynie, w różnych kolorach i wielkościach. Układane w nich kompozycje osadzane są na gąbce florystycznej do kwiatów suchych, zawierają wiele elementów dekoracyjnych a łączone są przy pomocy kleju na gorąco. Kolorystyka poszczególnych stroików to łączenie zazwyczaj dwóch dominujących barw, obecnie królujące to brąz i ecru, czerwień i złoto, biały i czarny, róż i fiolet.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz